logo
کارخانه دینا استیل و دفتر مرکزی فروش همه کنار شما هستند

کارخانه دینا استیل و دفتر مرکزی فروش همه کنار شما هستند

شرکت دینا استیل تولید کننده قاشق و چنگال

برای ما ایرانی ها که امروز با داشتن فضاهای مجازی همچون اینستاگرام که سرتاسر از متریال های درجه یک برای زندگی خود استفاده میکنیم، و همچنین به جهت مهمان نوازی ما در مهمانی ها و یا سالن های اجتماعات که مهمان را برای خود ولی نعمت میدانیم، به همین جهت است که تمامی اسباب و وسایل پذیرایی را برای آنها فراهم خواهیم کرد. زمانی که مهمان در منزل است تمام سعی میزبان این است که بهترین خدمات را برای مهمان فراهم کند. به همین جهت است که کارخانه دینا استیل و دفتر مرکزی فروش همه کنار شما هستند تا جنس درجه یک را در اختیار شما قرار دهند.

ما به عنوان کارخانه سازنده قاشق و چنگال و نیز پرچمدار تولید این صنعت در کشور تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا جنس درجه یک و صادراتی را درخدمت شما سروران گرامی و نمایندگان محترم شرکت دینا استیل قرار دهیم، قاشق و چنگال و البته چنگال و کاردهای غذا خوری و میوه خوری و نیز قاشق های چای و غیره همه وهمه از ملزومات پذیرایی کردن از مهمان است، و صد البته چه زیبا است که امیخته شده باشد با نقوش بسیار زیبا با قالب های روز اروپایی، این افتخار را داریم که علاوه بر جنس درجه یک شرکت دینا استیل، همچنین گارانتی بسیار عالی این محصول ما هم به مراتب کیفیت خوب را تقدیم مشتری ها و نمایندگان سرتاسر ایران خواهیم نمود.

اگر بخواهیم ساخت قاشق و چنگال را بررسی کنیم در ابتدا کارد توسط بشر تولید و اختراع شده است، فکر میکنیم در حدود 1700 سال پیش تولید این محصول شروع شده است و تا به ما برسد یک سری ویژگی های مختلفی در آن اتفاق افتاده است و امروز نیز ما به عنوان سازنده این محصول با داشتن بیش از 50 نوع مدل پرفروش عالی و نیز قالب های زیبای اروپایی با داشتن نقوش مختلف همراه با رنگ های: تمام طلایی، طلایی براق، مات طلایی، براق و مات می توانیم خدمتگزاری برای شما داشته باشیم. محصولات شرکت را میتوانید در بخش سایت مشاهده کنید.

همه ی این مدل ها حاکی از این است که ما برای احترام گذاشتن به سلیقه ی تک تک مشتری ها خود از سال گذشته بنا را بر کدهای پرفروش و روز اروپا را قرار داده ایم، تا همه خانواده های ایرانی را بتوانیم از نیاز قاشق و چنگال و نیز سرویس های خوب ایرانی تامین کنیم، از سمت دیگر بازارهای روز اروپا را نیز هدف گذاری کرده ایم تا همواره بر سلیقه مشتری احترام گذاشته شود و قالب های اروپایی که با قالب های آسیایی فرق میکند.

کارخانه دینا استیل در حال تولید قاشق و چنگال از استیل (فولاد ضدزنگ) می سازند. هر چند که برای بهتر شدن استیل و آسان تر کردن روند ایجاد آن عناصری مانند وانادیوم و تیتانیوم به آن اضافه می شود و برای جلوگیری از زنگ زدن، نیکل و کروم به استیل اضافه می شود. محصولاتی که بسیار پرفروش است را در سال 99 بر روی آن تمرکز ویژه ای داشته ایم تا با طراحی طراحان کشور و نیز وجود نیروی های داخلی و خارجی و با قابلیت تولید روزانه بیش از 1 میلیون ست قاشق و چنگال در حال حاضر توانسته ایم پرچمدار این صنعت باشیم، و با سالی که مزین شده است به سال جهش تولید، به امید خدا بتوانیم این محصولات را بیش از بیش از تولید کنیم.

سرویس قاش و چنگال 122 پارچه 24 نفره شرکت دینا استیل شامل: قاشق غذای خورد (24عدد)، چنگال غذاخوری (24عدد)، کارد میوه خوری (12 عدد)، چنگال میوه خوری (12 عدد)، قاشق مربا خوری (12 عدد)، قاشق شربت خوری (12 عدد)، کفگیر (3عدد)، ملاقه (2عدد)، قاشق اجیل (1عدد)، قاشق خورشت (2 عدد)، انبر سالاد (1عدد)، انبر یخ (1 عدد)، ملاقه کوچک (1عدد)، ملاقه کوچک (1 عدد)، کارد مرغ (1عدد)، چنگال مرغ (1عدد)، کفگیر (1عدد) موارد بالا یکی از سرویس های قاشق و چنگال را خدمت شما معرفی کردیم و سعی ما بر این است که در هر مقاله هر کدام از سرویس های پر فروش را یکی پس از دیگری خدمت شما معرفی کنیم تا از شرایط فروش و نیز مدل های شرکت بیشتر شما آشنا شوید. میتوانید در بخش تماس با راه های ارتباطی را میتوانید بررسی کنید.