logo
کارخانه دینا استیل، همواره در اوج تولید

کارخانه دینا استیل

کارخانه دینا استیل، همواره در اوج تولید

کارخانه دینا استیل، همواره در اوج تولید

کارخانه دینا استیل با داشتن نیروهای متخصص در زمینه های صنعتی و اداری با داشتن دانش داخلی و نیز تجربه کافی در صنعت تولید قاشق و چنگال همواره بر قیمت مناسب خود را پرچمدار تولید این صنعت دیده است، سعی کنید قاشق و چنگال را با هم ست انتخاب کنید زیرا در مدلهای مختلف ساخته شده اند و حتمی باید ست خریده شوند ست و هماهنگ بودن قاشق و چنگال با سایر ظرف ها مثل ظرف سالاد خوری و ظرف غذا خوری باعث میشود میز غذا خوری شما شیک و بسیار زیبا باشد. ما به عنوان کارخانه دار و تولید کننده نیز همواره بر زیبایی و شیک بودن قاشق و چنگال بسیار اهمیت میدهیم، مایل هستم شما را نیز با ابعاد زیبا بود قاشق و چنگال بیشتر آشنا کنم.

کارخانه دینا همواره بر محصول با کیفیت تمرکز کرده است و نیز همواره از مشتری های خود خواسته است که برداشتن جنس عالی رفتار خود را قراردهند تا یک محصول با یک گارانتی مادام العمر را در نظر بگیرند. قاشق و چنگال فقط در خانه استفاده نمیشوند در رستوان ها و غذا خوری ها نیز بیشترین چیزی که استفاده یمشود قاشق وچنگال است. در رستوران ها و خانه ها تزئین و چیدمان میز غذا خوری تاثیر زیادی در  رضایت مهمان و مشتری دارد ، نمایندگان ما در سرتاسر ایران این افتخار را دارند که خدمتگزار شایسته برای شما سروران گرامی باشند، خرید قاشق و چنگال ها فقط بستگی به سایر وسایل های دکوراسیون آشپزخانه و سلیقه ی شما دارد در این پست از سایت اتاق مدلهای شیک و زیبایی از قاشق و چنگال لیست کرده ایم میتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خود انتخاب و خرید کنید.

اگر بخواهیم ساخت قاشق و چنگال را بررسی کنیم در ابتدا کارد توسط بشر تولید و اختراع شده است، فکر میکنیم در حدود 1700 سال پیش تولید این محصول شروع شده است و تا به ما برسد یک سری ویژگی های مختلفی در آن اتفاق افتاده است و امروز نیز ما به عنوان سازنده این محصول با داشتن بیش از 50 نوع مدل پرفروش عالی و نیز قالب های زیبای اروپایی با داشتن نقوش مختلف همراه با رنگ های: تمام طلایی، طلایی براق، مات طلایی، براق و مات می توانیم خدمتگزاری برای شما داشته باشیم.

همه ی این مدل ها حاکی از این است که ما برای احترام گذاشتن به سلیقه ی تک تک مشتری ها خود از سال گذشته بنا را بر کدهای پرفروش و روز اروپا را قرار داده ایم، تا همه خانواده های ایرانی را بتوانیم از نیاز قاشق و چنگال و نیز سرویس های خوب ایرانی تامین کنیم، از سمت دیگر بازارهای روز اروپا را نیز هدف گذاری کرده ایم تا همواره بر سلیقه مشتری احترام گذاشته شود و قالب های اروپایی که با قالب های آسیایی فرق میکند،

کارخانه دینا استیل با تولید مداوم

کارخانه دینا استیل در حال تولید قاشق و چنگال از استیل (فولاد ضدزنگ) می سازند. هر چند که برای بهتر شدن استیل و آسان تر کردن روند ایجاد آن عناصری مانند وانادیوم و تیتانیوم به آن اضافه می شود و برای جلوگیری از زنگ زدن، نیکل و کروم به استیل اضافه می شود. محصولاتی که بسیار پرفروش است را در سال 99 بر روی آن تمرکز ویژه ای داشته ایم تا با طراحی طراحان کشور و نیز وجود نیروی های داخلی و خارجی و با قابلیت تولید روزانه بیش از 1 میلیون ست قاشق و چنگال در حال حاضر توانسته ایم پرچمدار این صنعت باشیم، و با سالی که مزین شده است به سال جهش تولید، به امید خدا بتوانیم این محصولات را بیش از بیش از تولید کنیم.

امروز با داشتن دانش و تجربه و نیز نیروی متخصص قادر هستیم تا در بین 3 تولید کننده به نام کشور باشیم و همواره بر زیبایی و به روز بودن دستگاه تاکید داریم همچنین شما خوبان میتوانید با مراجعه به قسمت آپارات شرکت دینا استیل از اخرین کلیپ های تصویری این کارخانه عظیم تولید نیز با خبر شوید. همانطور که میدانید ما ایرانی ها به ملزومات و وسایل پذیرایی به شدت اهمیت میدهیم، ممکن است در منزل خودمان با قاشق و چنگال های معمولی غذا را میل کنیم اما زمانی که مهمان به منزل ما مراجعه میکند همه ما ابروی خودمان مهم است و سعی بر این داریم که از وسایلی استفاده کنیم که ست باشد و هم یک دست باشد که زیبایی مهمانی را بیشتر نمایش دهیم، در این میان شما مشتری های محترم دینا استیل وظیفه مهمی را در پیش دارید، هم در بخش نمایندگی ها که در اقضاء نقاط ایران از عزیزان نماینده فعالیت خود را دارند بلکه کاربران داخل منزل نیز با خرید از کارخانه، میتوانند سبد خود را تکمیل نمایند و محصول ایرانی و با کیفیت و هم ردیف با بازارهای جهانی را در منزل خود داشته باشند.

یکی از المان های شرکت دینا استیل قرار گرفتن در رتبه های برتر سازنده های خوب و تولید کننده های قاشق و چنگال در کشور است، تامین مواد اولیه از بهترین مواد مرغوب و فولاد ضد زنگ این امر باعث شده است که علاوه بر داشتن و جلب رضایت مشتری های محترم و قطعا هموطنان عزیزمان در سرتاسر ایران، باعث ایجاد زمینه فعالیت خیل عظیمی از پرسنل ایجاد کرده است. شرکت دینا استیل کاوه تولید و عرصه محصولات با کیفیت را سر لوحه منشور حقوق مصرف کنندگان خود داسته است و سعی بر این موضوع مهم دارد که بر کیفیت دارای تنوع محصولات مختلف نیز است که حاصل تلاش، تجربه و مهارت متخصصان واحد طراحی و قالب سازی است همچنین هم راستا و هم راه با مشتری ها محترم علاقه های آن را شناسایی و نسبت به رفع آن نیز اقدام خواهیم کرد.

کارخانه دینا استیل