logo
کارخانجات دینا استیل همراه با تولید قاشق و چنگال درجه یک

کارخانجات دینا استیل همراه با تولید قاشق و چنگال درجه یک

کارخانه دینا استیل

کارخانه دینا استیل با داشتن نیروهای متخصص داخلی و خارجی همواره با در نظر داشتن دغدغه های تمامی مشتری های خود، بر یک اصل استوار بوده است و آن تولید با کیفیت محصول درجه یک ایرانی که نه تنها هدف فروش را در بازارهای داخلی قرار داده است تا تمامی هموطنان خوب کشورمان از این محصول در سالی که مزین شده است به جهش تولید از آن بهره مند شود بلکه بازارهای خوب کشورهای حوزه خلیج فارس و نیز اروپایی را در دستور کار خود قرار داده است و به این مهم نیز دست یافته است. از همین رو است که کارخانه دینا استیل همواره با تولید 24 ساعته و هفت روز هفته تمامی موانع را شناسایی کرده است و نصبت به رفع آن اقدام خواهد نمود.
کارخانه دینا استیل شرایط را برای ورود به عرصه تولید انواع سرویس های قاشق چنگال با برند های مختلف مناسب دید و متعاقبا با تلاش شبانه روزی و خرید تکنولوژی، گسترش دانش فنی، تامین ماشین آلات، تامین مواد اولیه مرغوب از بهترین نوع فولاد ضد زنگ، تولید خود را آغاز نمود. علاوه بر جلب اعتماد و رفع نیاز هموطنان، زمینه اشتغال را برای هموطنان عزیز بطور مستقیم و غیرمستقیم فراهم نموده است.
اکنون دیگر برندهای ایرانی جایگزین برندهای اروپایی شده اند، هم به جهت اینکه کیفیت این محصولات دیگر در حال بالا رفتن است، دیگر این برندهای خارجی جای در ایران ندارند هم به جهت قیمت که این مدل ها بالاتر است و همچنین جنس های ایرانی به جهت داشتن استانداردهای روز اروپایی و ایرانی کاملا قابل رقابت با هم ردیف های داخلی و خارجی خود است، از همین رو شرکت دینا استیل کاوه با بررسی میدانی و با توجه به تجربه حضور بلند مدت 30 ساله در بازار لوازم آشپزخانه و شناخت کافی بازار، شرایط را برای ورود به عرصه تولید انواع سرویس های قاشق چنگال با برند های مختلف مناسب دید و متعاقبا با تلاش شبانه روزی و خرید تکنولوژی، گسترش دانش فنی، تامین ماشین آلات، تامین مواد اولیه مرغوب از بهترین نوع فولاد ضد زنگ، تولید خود را آغاز نمود. علاوه بر جلب اعتماد و رفع نیاز هموطنان، زمینه اشتغال را برای هموطنان عزیز بطور مستقیم و غیرمستقیم فراهم نموده است.
کارخانه دینا استیل کاوه تولید و عرضه محصولات با کیفیت را سر لوحه منشور حقوق مصرف کنندگان خود دانسته و سعی بر این دارد علاوه بر کیفیت، طرح های متنوع، مدرن و زیبای محصولات را که حاصل تلاش، تجربه و مهارت متخصصان واحد طراحی و قالب سازی است را هم راستا با شناسایی و علاقمندی مشتریان به طرحهای گوناگون و سلایق آنها دنبال و به روز نماید.
امروزه با توجه به زیبا شدن این دست سرویس های قاشق و چنگال و نیز چشمگیر شدن فضاهای مهمانی ها، باید از سرویس های یک دست برای پذیرایی و میزبانی از مهمان های در خور خود استفاده میکنند، اگر تا چند سال گذشته شاید در بعضی از مهمانی ها مهم نبود که قاشق ها و چنگال ها یک دست باشد، اما به مرور زمان و نیز با توجه به طراحی این ست از لوازم اشپزخانه و همچنین جلوه های زیبای هر مهمانی بهتر است که از سرویس های یک دست برای میزبانی استفاده شود. سرویس قاشق و کارد و چنگال با هر سبکی که باشد، چه مدرن و چه آنتیک، تاثیر زیادی بر جلوه چیدمان میز می گذارد. کمتر پیش می آید از سرویس های کامل کارد و چنگال برای سرو غذا در یک مهمانی استفاده شود.
شرکت دینا استیل به عنوان پرچمدار تولید کننده قاشق و چنگال در کشور همواره بر قیمت مناسب تاکید داشته است تا تمامی اقشار جامعه قادر باشند علاوه بر اینکه کیفیت بالای محصولات را خریداری میکنند و همچنین افتخار ما به عنوان کارخانه دینا استیل این است که بر سر سفره های شما از محصولات درجه یک ما استفاده کنید.
نکته مهمی که شما مشتری محترم باید توجه داشته باشید این است که همه سرویس های قاشق و چنگال باید به گونه ای باشند که بتوان آنها را برای شست وشو در ماشین ظرفشویی قرار داد، به طوری که آسیب نبینند. با توجه به فشار آب از سمت ماشین های ظرف شویی و زدن آن بر روی تمامی سرویس های قاشق و چنگال، گاها مشاهده شده است که بعضی از این سرویس ها معیوب میشود، اما کارخانه و شرکت دینا استیل همواره این مورد را در ذهن داشته است و محصولی را خدمت مشتری های محترم میدهد که بدون هیچ گونه مشکلی به راحتی بتوانید در ماشین های ظرف شویی به خوبی استفاده کنید. هرچه جنس قاشق و چنگال محکم تر و مقاوم تر باشد، بهتر است.
شرکت دینا استیل کاوه تولید و عرضه محصولات با کیفیت را سر لوحه منشور حقوق مصرف کنندگان خود دانسته و سعی بر این دارد علاوه بر کیفیت، طرح های متنوع، مدرن و زیبای محصولات را که حاصل تلاش، تجربه و مهارت متخصصان واحد طراحی و قالب سازی است را هم راستا با شناسایی و علاقمندی مشتریان به طرحهای گوناگون و سلایق آنها دنبال و به روز نماید. ما در بخش فروش همواره به دغدغه های نماینده های خود آگاه هستیم و همواره با توجه به آنالیز بازار و رقبای خود درک درستی از این محصول داریم و سعی مان بر این است که قیمت همواره مناسبی را تقدیم شما کنیم. شما عزیزان با ارتباط با بخش فروش شرکت همواره از قیمت های شرکت مطلع باشید.
سعی کنید قاشق و چنگال را با هم ست انتخاب کنید زیرا در مدلهای مختلف ساخته شده اند و حتمی باید ست خریده شوند ست و هماهنگ بودن قاشق و چنگال با سایر ظرف ها مثل ظرف سالاد خوری و ظرف غذا خوری باعث میشود میز غذا خوری شما شیک و بسیار زیبا باشد. ما به عنوان کارخانه دار و تولید کننده نیز همواره بر زیبایی و شیک بودن قاشق و چنگال بسیار اهمیت میدهیم، مایل هستم شما را نیز با ابعاد زیبا بود قاشق و چنگال بیشتر آشنا کنم.
قاشق و چنگال فقط در خانه استفاده نمیشوند در رستوان ها و غذا خوری ها نیز بیشترین چیزی که استفاده یمشود قاشق وچنگال است. در رستوران ها و خانه ها تزئین و چیدمان میز غذا خوری تاثیر زیادی در رضایت مهمان و مشتری دارد، نمایندگان ما در سرتاسر ایران این افتخار را دارند که خدمتگزار شایسته برای شما سروران گرامی باشند، خرید قاشق و چنگال ها فقط بستگی به سایر وسایل های دکوراسیون آشپزخانه و سلیقه ی شما دارد در این پست از سایت اتاق مدلهای شیک و زیبایی از قاشق و چنگال لیست کرده ایم میتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خود انتخاب و خرید کنید.