logo
دینا استیل پرچمدار تولید قاشق و چنگال در ایران

دینا استیل پرچمدار تولید قاشق و چنگال در ایران

شرکت دینا استیل به عنوان پرچمدار صنعت قاشق و چنگال در ایران است، زندگی امروزه درگیر اداب و معاشرت های مختلف شده است و چون ایرانی ها هم از دیر باز به عنوان یک سنت به صرف درست غذا توجه و تفکر میکردند و همواره بر اداب مهمانداری و نیز تکریم مهمان بسیار اهمیت دارد، ما در بخش های مختلف کارخانه اعم از تیم طراحی و نیز تیم تولید و پشتیبانی و لجستیک و تمامی مراحل کارخانه فقط و فقط به یک موضوع تفکر می کنیم و آن ارائه جنس و محصول درجه یک ایرانی است، تمامی کارگران در داخل کارخانه یک اندیشه سیستمی دارند تا بهترین و ناب ترین جنس را در اختیار مشتری های خود قرار دهند.

از سمت دیگر با داشتن تیم قالب ساز قوی خارجی، از بهترین قالب های اروپایی ساخته شده توسط متخصصین داخلی رونمایی شده است و همچنین این قالب ها و این محصول کاملا قابلیت صادراتی و نیز رقابتی با محصولات دیگر را دارد. امروزه برای همه‌ی ما مهم است که غذا در چه ظرفی و با چه ابزاری غذا را میل کنیم، قاشق و چنگال و سایر وسایل مکمل آن از ملزومات بسیار مهم زندگی به‌حساب می‌آید و در تمامی بخش های زندگی این سرویس ها جلوه خود را به نمایش میدهد.
قاشق و چنگال از قدیمی‌ترین اختراعات بشر است که قدمت آن به دوران باستان می‌رسد گفته شده است که اولین کسانی که اختراع قاشق و چنگال را داشته اند و از آن از دیرباز استفاده می کردند. کالایی است که تا مدت‌ها باید از آن استفاده شود نه تنها در منازل ها میتوانیم استفاده کنید.

بلکه دیگر فروش ارگانی و سازمانی را در دستور کار از قدیم داشته ایم و به سرعت هم این کار را هدف گذاری کرده ایم. همه‌ی ما میل داریم که در مهمانی‌ها خود به بهترین شکل ممکن بدرخشیم، همچنین سرویس قاشق و چنگال یک شکل در اختیار مهمان قرار دهیم تا زیبایی کار را دو چندان کنیم.، انتخاب و دقت و خرید قاشق و چنگال شرکت دینا استیل، به‌اندازه غذا بااهمیت و لذت‌بخش است. خانم های خانه دار که سال های گذشته ازدواج کرده اند تمایل دارند که سرویس های قاشق و چنگال خود را نیز تغییر و تعویض کنند همچنین ما برای این عزیزان نیز برنامه های فروش خاص را در دستور کار داریم، همچنین برای عروس خانم‌هایی که در تدارک جهیزیه هستند، سعی می‌کنند سرویسی از قاشق و چنگال تهیه کنند که علاوه بر کارکرد اصلی به‌عنوان وسیله غذاخوری، ظرافت، زیبایی و جذابیت در آن‌ها متجلی باشد تا ذوق و سلیقه آن‌ها در زیبایی‌شناسی نیز محک بخورد. با مراجعه به سایت تماشا از ویدیوهای شرکت دینا استیل هم می توانید مشاهده کنید.

خرید قاشق و چنگال شرکت دینا استیل

در گذشته بیشتر قاشق و چنگال‌ها را از فلزاتی مانند نقره می‌ساختند. بالطبع این سبک هم زیبایی های خاص خود را داشت هم بسیار اگر بخواهیم به رویکرد تاریخی نگاه کنم بیشتر در دربار پادشاهان و نیز بعضا در منازل افراد دارای وضع مالی مناسب پیدا می شد، اما به جهت اینکه اکنون قیمت های نقره به شدت انقدر بالا است نه تنها صرفه تولید ندارد بلکه خرید هم اصلا توجیه پذیر نیست.

قاشق و چنگال‌های امروزی معمولا از استیل (فولاد) ضد زنگ، تیتانیوم و ترکیب آنها با نیکل، کروم ساخته می‌شوند. که البته ممکن است در آنها از دسته‌های چوبی، سرامیک و نظایر آنها هم استفاده کنند. قاشق و چنگال‌های استیل هم به رنگ طبیعی استیل و هم به رنگ طلایی موجود هستند.
اکنون دیگر برندهای ایرانی جایگزین برندهای اروپایی شده اند، هم به جهت اینکه کیفیت این محصولات دیگر در حال بالا رفتن است، دیگر این برندهای خارجی جای در ایران ندارند هم به جهت قیمت که این مدل ها بالاتر است و همچنین جنس های ایرانی به جهت داشتن استانداردهای روز اروپایی و ایرانی کاملا قابل رقابت با هم ردیف های داخلی و خارجی خود است، از همین رو شرکت دینا استیل کاوه با بررسی میدانی و با توجه به تجربه حضور بلند مدت 30 ساله در بازار لوازم آشپزخانه و شناخت کافی بازار، شرایط را برای ورود به عرصه تولید انواع سرویس های قاشق چنگال با برند های مختلف مناسب دید و متعاقبا با تلاش شبانه روزی و خرید تکنولوژی، گسترش دانش فنی، تامین ماشین آلات، تامین مواد اولیه مرغوب از بهترین نوع فولاد ضد زنگ، تولید خود را آغاز نمود. علاوه بر جلب اعتماد و رفع نیاز هموطنان، زمینه اشتغال را برای هموطنان عزیز بطور مستقیم و غیرمستقیم فراهم نموده است.

شرکت دینا استیل کاوه تولید و عرضه محصولات با کیفیت را سر لوحه منشور حقوق مصرف کنندگان خود دانسته و سعی بر این دارد علاوه بر کیفیت، طرح های متنوع، مدرن و زیبای محصولات را که حاصل تلاش، تجربه و مهارت متخصصان واحد طراحی و قالب سازی است را هم راستا با شناسایی و علاقمندی مشتریان به طرحهای گوناگون و سلایق آنها دنبال و به روز نماید.