logo
تولید داخل، کارگر ایرانی، کارخانه دینا استیل

تولید داخل، کارگر ایرانی، کارخانه دینا استیل

امروزه با توجه به تنوع محصولات مختلف در بازار برای خانواده های ایرانی بسیار پر اهمیت است که از چه ظروفی و قاشق و چنگالی برای مصارف خود، استفاده و خریداری نمایند.  یکی از کالاهایی که استفاده بسیار زیادی در مصارف خانگی دارد قطعا سرویس های قاشق و چنگال است که علاوه بر اینکه در تمامی منازل ایرانی ها موجود است، تمام خانوارها در مورد خرید این محصولات سخت گیری های خاص خودشان را دارند تا بهترین نمونه و یا بهترین گل را برای مصارف خود استفاده کنند.

در این بین شرکت دینا استیل با داشتن نیروهای متخصص در این امر بیش از 30 سال است پا به عرصه تولید این گونه سرویس های پر مصرف را داشته است، قاشق و چنگال های امروزی کمی ظاهر خود را با توجه به طراحی طراحان تغییر دادند علاوه بر زیبایی و تنوع محصولات بالای شرکت همچنین شما از کیفیت بالای این محصولات استفاده خواهید کرد. با توجه به مهم که در کشور ما قاچاق این نوع محصولات وجود دارد، اما به جهت حمایت از تولید داخلی و نیز کارگر ایرانی، محصولات شرکت دینا استیل نیز قابل مقایسه با رقبای خود در کشورهای خارجی می باشد، با توجه به اینکه فرایند تولید این نوع قاشق و چنگال ها به صورت دستی و نیز فرایندهای که توسط دستگاه های مختلف طی مراحل کاری مختلف رخ میدهد، محصول زیبا و با کیفیت را تقدیم شما خوبان خواهیم نمود.

ویژگی های قاشق و چنگال شرکت دینا استیل

این شرکت با تکیه بر توان داخلی قادر است که هم با برند خودش و هم با برندهای دیگر اقدام به تولید انواع قاشق و چنگال های این صنف نماید، قادر است که تمامی محصولات با کیفیت های مات، سند بلاست، ستینک و تمام طلایی و نیز دور طلایی را در خدمت مشتریان محترم ارائه دهد. از جمله ویژگی های دیگر این نوع محصولات شامل:

  • دارای بودن استیل عدم زنگ زدن و سیاه یا حتی کدر شدن
  • ورق 304 آهن ربایی
  • ضخامت های بین 3 – 5/3 – 4 و 5 میلیمتر
  • ساخت کارخانه در نزدیکی تهران به جهت دسترسی به بازارهای تهران و ایران
  • آغاز صادرات به چندین کشور اروپایی و آسیایی
  • مساحت کارخانه در حدود 2 هکتار
  • داشتن حدود 250 عدد دستگاه ها به روز دنیا
  • داشتن حدود 130 پرسنل فعال در کارخانه و دفتر مرکزی
  • استفاده از نیروهای خارجی و داخلی جهت پیشبرد اهداف
  • قابلیت ساخت هر نوع قاشق و چنگال با کیفیت های مختلف

یکی از المان های شرکت دینا استیل قرار گرفتن در رتبه های برتر سازنده های خوب و تولید کننده های قاشق و چنگال در کشور است، تامین مواد اولیه از بهترین مواد مرغوب و فولاد ضد زنگ این امر باعث شده است که علاوه بر داشتن و جلب رضایت مشتری های محترم و قطعا هموطنان عزیزمان در سرتاسر ایران، باعث ایجاد زمینه فعالیت خیل عظیمی از پرسنل ایجاد کرده است. شرکت دینا استیل کاوه تولید و عرصه محصولات با کیفیت را سر لوحه منشور حقوق مصرف کنندگان خود داسته است و سعی بر این موضوع مهم دارد که بر کیفیت دارای تنوع محصولات مختلف نیز است که حاصل تلاش، تجربه و مهارت متخصصان واحد طراحی و قالب سازی است همچنین هم راستا و هم راه با مشتری ها محترم علاقه های آن را شناسایی و نسبت به رفع آن نیز اقدام خواهیم کرد.

سرویس قاش و چنگال 122 پارچه 24 نفره شرکت دینا استیل شامل: قاشق غذای خورد (24عدد)، چنگال غذاخوری (24عدد)، کارد میوه خوری (12 عدد)، چنگال میوه خوری (12 عدد)، قاشق مربا خوری (12 عدد)، قاشق شربت خوری (12 عدد)، کفگیر (3عدد)، ملاقه (2عدد)، قاشق اجیل (1عدد)، قاشق خورشت (2 عدد)، انبر سالاد (1عدد)، انبر یخ (1 عدد)، ملاقه کوچک (1عدد)، ملاقه کوچک (1 عدد)، کارد مرغ (1عدد)، چنگال مرغ (1عدد)، کفگیر (1عدد)

موارد بالا یکی از سرویس های قاشق و چنگال را خدمت شما معرفی کردیم و سعی ما بر این است که در هر مقاله هر کدام از سرویس های پر فروش را یکی پس از دیگری خدمت شما معرفی کنیم تا از شرایط فروش و نیز مدل های شرکت بیشتر شما آشنا شوید.

شرکت دینا استیل به عنوان پرچمدار تولید کننده قاشق و چنگال در کشور همواره بر قیمت مناسب تاکید داشته است تا تمامی اقشار جامعه قادر باشند علاوه بر اینکه کیفیت بالای محصولات را خریداری میکنند و همچنین افتخار ما به عنوان کارخانه دینا استیل این است که بر سر سفره های شما از محصولات درجه یک ما استفاده کنید.

نکته مهمی که شما مشتری محترم باید توجه داشته باشید این است که همه سرویس های قاشق و چنگال باید به گونه ای باشند که بتوان آنها را برای شست وشو در ماشین ظرفشویی قرار داد، به طوری که آسیب نبینند. با توجه به فشار آب از سمت ماشین های ظرف شویی و زدن آن بر روی تمامی سرویس های قاشق و چنگال، گاها مشاهده شده است که بعضی از این سرویس ها معیوب میشود، اما کارخانه و شرکت دینا استیل همواره این مورد را در ذهن داشته است و محصولی را خدمت مشتری های محترم میدهد که بدون هیچ گونه مشکلی به راحتی بتوانید در ماشین های ظرف شویی به خوبی استفاده کنید. هرچه جنس قاشق و چنگال محکم تر و مقاوم تر باشد، بهتر است. محصولاتی که بسیار پرفروش است را در سال 99 بر روی آن تمرکز ویژه ای داشته ایم تا با طراحی طراحان کشور و نیز وجود نیروی های داخلی و خارجی و با قابلیت تولید روزانه بیش از 1 میلیون ست قاشق و چنگال در حال حاضر توانسته ایم پرچمدار این صنعت باشیم، و با سالی که مزین شده است به سال جهش تولید، به امید خدا بتوانیم این محصولات را بیش از بیش از تولید کنیم.